OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE w II Niedzielę Wielkiego Postu 25 luty 2018.

Drukuj
1 2 3
  1. Przypominamy, że w naszym kościele w każdy piątek razem z Chrystusem i Jego  Matką przemierzamy Drogę Krzyżową o godz. 17.00 dla dzieci, a dla dorosłych o godz.18.30.  W niedziele rozpamiętujemy Mękę Pana Jezusa podczas Gorzkich Żali o godz. 17.30. Wszystkich zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach. Nie lekceważmy i nie odrzucajmy możliwości pogłębienia wiary i prawdziwego nawrócenia.

 

  1. Dziś 25 luty. o godz. 18.00  Msza św. i spotkanie dla Grup Modlitewnych “Margaretek”.

 

  1. Dzisiaj przed świątyniami  zbiórka pieniężna do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny. To okazja do wielkopostnego podzielenia się dobrem materialnym z tymi, którzy głoszą Chrystusa z dala od nas, często wśród prawdziwej biedy i wielu niebezpieczeństw.

 

  1. We czwartek 1 marca przypada “Dzień Pamięci Żolnierzy Wyklętych”. W tym dniu o godz. 17.00, w naszym kościele zostanie odprawiona  Msza św. z okazji Narodowego Dnia Pamięci “Żołnierzy Wyklętych”. Po Mszy św. organizatorzy zapraszają na spotkanie w “Centrum Myśli  Św. Jana Pawła II” w Sali przy Kościele.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek o godz.18.00 zapraszamy dzieci komunijne na kolejne spotkanie. Okazja do spowiedzi świętej w piątek rano na Mszy św.  o godz. 7.00 i po południu od godz. 16.30.   W piątek o godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.45 nabożeństwo pierwszopiątkowe. W sobotę o godz. 1800 Msza św. i nabożeństwo dla KŻR.

 

  1. Caritas Diecezji Radomskiej, aby móc lepiej i efektywniej pomagać, zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku. Pozyskane środki wspierają nasze placówki, ale też indywidualne osoby, które dźwigają krzyż cierpienia, choroby, samotności. W naszej parafii bezpłatne wypełnianie PIT-ów z możliwością odpisu 1% na rzecz Caritas zostanie uruchomiony na początku marca.