Ogłoszenia duszpasterskie w V Niedzielę Wielkanocy - 14 maja 2017 r.

Drukuj
1 2 3
  1. W dniu dzisiejszym w naszej wspólnocie parafialnej grupa dzieci z klas trzecich pierwszy raz przystępuje do I Komunii Świętej. Módlmy się w ich intencjach, by jak najdłużej wytrwały w łasce uświęcającej. Dołóżmy wszelkich starań, by dzisiejsza uroczystość w naszych domach była godnie przeżyta i nic nie zakłóciło tych pięknych chwil naszych dzieci. Przez cały tydzień – zwany „Białym Tygodniem” zapraszamy te dzieci na Mszę św. o godz. 17.00, oraz na nabożeństwo majowe, które w naszej parafii jest każdego dnia o godz. 17.30. Pragnę serdecznie podziękować rodzicom dzieci komunijnych za Dar Ołtarza – 3000 zł.

  2. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 przeżywać będziemy rocznicę I Komunii Św. W poniedziałek, we czwartek i w piątek o godz. 18.30 zapraszamy te dzieci na spotkanie przygotowawcze.

  3. We wtorek 23 maja o godz. 18.00 Ks. Bp Adam Odzimek udzieli Sakramentu Bierzmowania dla naszej młodzieży.

  4. Organizujemy wyjazd autokarowy na ogólnopolskie Spotkanie Młodych LEDNICA 2000 koło Gniezna, które odbędzie się w sobotę 03 czerwca br. Wyjazd w nocy z piątku na sobotę 03 czerwca br. Zapisy u ks. Wiesława i u ks. Krzysztofa.

  5. W sobotę 27 maja o godz. 21.00 rozpocznie się Piesza Nocna Pielgrzymka Kobiet która wyruszy z Radomia z parafii M.B. Częstochowskiej do sanktuarium w Błotnicy. Bliższe informacje w zakrystii.

  6. Najbliższy dzień skupienia dla narzeczonych w sanktuarium w Wysokim Kole odbędzie się w III sobotę maja, tj. 20 maja 2017 r.

  7. Zapraszamy na V Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca na Jasną Górę w dniach 2- 3 czerwca 2017 r. Zapisy w naszej parafii i w parafii Świętego Krzyża.