Ogłoszenia duszpasterskie w VI Niedzielę Wielkanocy 21 maja 2017 r.

Drukuj
1 2 3
  1. Przez kolejne majowe dni razem z Maryją trwamy na modlitwie podczas nabożeństwa majowego, które celebrujemy w naszym kościele codziennie o godz. 17.30. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie, bo któż lepiej zaradzi naszym duchowym i życiowym potrzebom, jak nie Wspomożycielka wiernych!

  2. Właśnie w środę 24 maja, w liturgiczne wspomnienie, zwracamy się do Maryi – jako Wspomożycielki wiernych. Do Niej Kościół uciekał się od początku we wszystkich potrzebach i troskach. I dziś wierzymy, że jest Szafarką Bożych łask i dba o swoje dzieci.

  3. W ubiegłym tygodniu przeżywaliśmy Uroczystości związane z I Komunią Świętą, dzisiaj Rocznicę I Komunii Świętej. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tych Uroczystości. Za dar ołtarza i ornaty.

  4. We wtorek 23 maja o godz. 18.00 Ks. Bp Adam Odzimek udzieli Sakramentu Bierzmowania dla naszej młodzieży.

  5. Organizujemy wyjazd autokarowy na ogólnopolskie Spotkanie Młodych LEDNICA 2000 koło Gniezna, które odbędzie się w sobotę 03 czerwca br. Wyjazd w nocy z piątku na sobotę 03 czerwca br. Zapisy u ks. Wiesława i u ks. Krzysztofa.

  6. W sobotę 27 maja o godz. 21.00 rozpocznie się Piesza Nocna Pielgrzymka Kobiet która wyruszy z Radomia z parafii M.B. Częstochowskiej do sanktuarium w Błotnicy. Bliższe informacje w zakrystii.

  7. We czwartek 25 maja o godz. 18.00 zapraszamy na Msze św. wszystkie „Margaretki”.

  8. W piątek 26 maja Dzień Matki. Polecajmy je Opiece Matki Bożej.

  9. Wspólnota Trudnych Małżeństw „SYCHAR” zaprasza w przyszłą niedzielę na Mszę Św. o godz. 16,30. Po Mszy spotkanie w Centrum Myśli Św. Jana Pawła II. Zachęcamy tych którzy przeżywają trudności w małżeństwie czy w rodzinie na to spotkanie.