Ogłoszenia duszpasterskie w XII Niedzielę zwykłą 25 czerwca 2017 r.

Drukuj
1 2 3
  1. Przeżywamy ostatni tydzień czerwca – miesiąca poświęconego Sercu Pana Jezusa. Nie przestawajmy jednak modlić się słowami Litanii do Serca Pana Jezusa czy Koronki do Miłosierdzia Bożego. Jeśli leży nam na sercu odkupienie, to musimy wpatrywać się w przebite włócznią Serce Zbawiciela, coraz bardziej musimy być do Niego podobni. W piątek o godz. 17.30 ostanie nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

  2. Dziś o godz. 18.00 Msza św. i spotkanie dla Grup „Margaretek”

  3. We czwartek przeżywamy Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 17.00 i 18.00.

  4. Rozpoczynający się lipiec to okres wakacji, urlopów, odpoczynku. Może wielu z nas znajdzie się gdzieś w świecie, w nieznanym mieście, czy w innej parafii. Pamiętajmy o naszej godności dzieci Bożych, o codziennej modlitwie, o Mszy Świętej i postawie dobrego chrześcijanina. Nie bójmy się manifestować naszej przynależności do Chrystusa i Kościoła. Wszystkim rozpoczynającym czas wakacji i urlopów życzymy wypoczynku, dużo radości i spokojnych powrotów do domu. Z naszej parafii razem z ks. Arkadiuszem wyruszyli pielgrzymi do Fatimy

  5. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo dla KŻR.

  6. Przypominamy, że w czasie wakacji w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.30.

  7. Pani Teresa Kucharska dziękuje wszystkim, którzy odpowiedzieli na jej prośbę o wsparcie finansowe na odbudowę domu, który spłonął 10 stycznia 2017r. Zebrano 7263 zł. To pomoże częściowo odbudować jej dom. Serdeczne Bóg zapłać.

  8. Fundacja „Hospicjum Razem możemy więcej” we współpracy z Gminą Kozienice otwiera w Kozienicach dzienny Dom Pobytu dla Seniorów. Prowadzona będzie także opieka nad osobami przewlekle chorymi, jak również opieka krótkoterminowa która ma być wsparciem dla chorych i ich rodzin. Bliższe informacje w gablocie.

  9. Przez następne soboty – nie będzie Mszy św. o godz. 17.00, na te godziny wyznaczone są śluby.