Ogłoszenia duszpasterskie w XXVI Niedzielę zwykłą 01 październik 2017 r

Drukuj
1 2 3

Dziś pierwsza niedziela października. W kościołach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. Biorąc do ręki różaniec, przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki prośmy Jej Syna o miłosierdzie dla nas i całego świata. Nabożeństwo różańcowe w naszej świątyni każdego dnia o godz. 1730. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 1030 poświęcenie i wręczenie różańca dla dzieci komunijnych.

W przyszłą niedzielę – 8 października, przeżywamy Dzień Papieski. Naszą ofiarą złożoną w przyszłą niedzielę pragniemy wspomagać to wielkie Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

 

Jutro w liturgii Kościoła wspomnienie Św. Aniołów Stróżów, w środę 4 października wspominamy Św. Franciszka z Asyżu, we czwartek Św. Faustynę Kowalską, w sobotę 7 października liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

 

W środę o godz. 1800 Msza św. dla członków Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Po Mszy spotkanie.

 

W tym tygodniu I czwartek, I piątek miesiąca. We czwartek w naszych modlitwach polecamy intencje o powołania kapłańskie i zakonne. O godz. 1800 Msza dla dzieci komunijnych.

 

W piątek o godz. 1500 – Koronka do Bożego Miłosierdzia, połączona z wystawieniem Eucharystycznym do godz. 1700. Nabożeństwo pierwszo piątkowe przed Mszą o godz. 1645. Spowiedź pierwszo piątkowa rano na Mszy św. i po południu od godz. 1630.

 

W sobotę 7 października autokarowa pielgrzymka do Wysokiego Koła. Wyjazd z parkingu obok kościoła o godz. 900, powrót około godz. 1500. Tego dnia Polska zostanie opasana różańcem. Wzdłuż granicy ludzie będą modlić się o ratunek dla naszej Ojczyzny i świata. Przyjdźmy liczniej na nabożeństwo różańcowe w swojej parafii i włączmy się w to wielkie błaganie.

 

Wzorem lat ubiegłych już po raz IV Uczniowski Klub Sportowy „OLIMP” Kozienice oraz Parafia Świętej Rodziny w Kozienicach, zapraszają dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w IV Powiatowej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży w Biegach Przełajowych, która odbędzie się 07.10.2017r. o godz. 11.00 na terenie wokół kościoła Św. Rodziny w Kozienicach, przy ul. Głowaczowskiej 41.