PIELGRZYMKA LOTNICZA FATIMA -100 rocznica Objawień Fatimskich Termin: 25.06.2017- 03.07.2017

Drukuj
1 2 3

Program pielgrzymki:

1 dzień. Przelot na trasie Warszawa – Lizbona. Transfer do hotelu. Nocleg.

2 dzień;Zwiedzanie Lizbony: Zamek Św. Jerzego, katedra, kościół św. Antoniego, dzielnica Belem, klasztor Hieronimitów, pomnik Odkrywców. Spacer wąskimi uliczkami mauretańskiej Alfamy. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

3 dzień. Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Portugalii: Narodowy Panteon, gdzie znajdują się grobowce wielkich osobistości, dzielnica Bairro Alto, przejście przez place Baixy: Rossio, Figueira i Restauradores. Czas na kawę w słynnej Cafe a Brasileira. Wieczorem koncert fado połączony z kolacją. Powrót do hotelu na nocleg.

4 dzień. Śniadanie. Przejazd do Sintry. Zwiedzanie: Palacio Nacional, Palacio da Pena. Przejazd do Cabo da Roca. Pobyt na najdalej wysuniętym przylądku na zachodnim wybrzeżu Europy. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień. Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd w kierunku Fatimy. Po drodze zwiedzanie ;Batalha – zwiedzanie dominikańskiego opactwa z niedokończoną kaplicą. Alcobaca – zwiedzanie cysterskiego opactwa z największą świątynią w Portugalii. Nazare – nawiedzenie Sanktuarium Maryjnego oraz postój nad oceanem. Przyjazd do Fatimy. Udział w wieczornej Mszy świętej lub w nabożeństwie wieczornym. Obiadokolacja w hotelu, nocleg.

6 i 7 dzień. Śniadanie. Pobyt w Fatimie: zwiedzanie Sanktuarium i miejsc związanych z objawieniami w Valinhos, Loca do Cabeco, Aljustrel. Droga Krzyżowa. Udział w wieczornej Mszy świętej. Czas na indywidualną modlitwę . Nocleg i obiadokolacja w hotelu.

W drugim dniu pobytu w Fatimie w godzinach popołudniowych wyjazd autokarem do Lizbony. Po drodze postój na posiłek .Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Lizbony. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

8 dzień. Śniadanie. Pobyt w hotelu i całodzienny odpoczynek nad oceanem. Czas wolny. Obiadokolacja, nocleg.

9 dzień. Śniadanie. Przejazd przez most 25 Kwietnia, figura Chrystusa Króla .

Przelot z Lizbony do Warszawy.

Lądowanie w Warszawie i zakończenie pielgrzymki.

MSZA ŚWIĘTA CODZIENNIE

Powyższy program jest programem ramowym.

Szczegółowy program pielgrzymki podany będzie po zatwierdzeniu rejsu samolotem (konkretna godzina lądowania w Lizbonie).

Cena zawiera:

przelot na trasie Warszawa – Lizbona – Warszawa, zakwaterowanie i wyżywienie (wg programu), transport autokarem , opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenie: NNW, KL, realizację programu zwiedzania, opieka duchowa Księdza.

CENA ZA OSOBĘ: 3600 zł

 

tel. 48 604595917.

Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki pod numerem 998

Gwarancja ubezpieczeniowa Europaische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce.