Ogłoszenia duszpasterskie w XXIX Niedzielę Zwykłą - 17 października 2021

1. Przed nami kolejny różańcowy tydzień. Nie lekceważmy tego daru Bożej Opatrzności. Codziennie gromadzimy się na Eucharystii, którą łączymy z nabożeństwem różańcowym. Wszystkich bez wyjątku zapraszamy na tę modlitwę zgromadzonego wokół Maryi Kościoła. Nabożeństwo różańcowe - 17.30.

2. Zbliża się miesiąc modlitw za naszych zmarłych. Przyjmujemy na wypominki za naszych zmarłych.

Ogłoszenia duszpasterskie w XXVIII Niedzielę Zwykłą - 10 października 2021

1. Dzisiaj w całej Polsce obchodzony jest Dzień Papieski. Chodzi nie tylko o wdzięczną pamięć o Św. Janie Pawle II, ale o kontynuację jego dzieła. Przed świątyniami można złożyć ofiarę na Papieskie Dzieło Pomocy Młodym - Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2. W środę 13 października nabożeństwo fatimskie. Rozpoczniemy je różańcem fatimskim o godz. 17.30, a po nim Msza Święta.

3. Przed nami kolejny różańcowy tydzień. Codziennie w naszym kościele o godz. 17.30 gromadzimy się na nabożeństwo różańcowe. Wszystkich zapraszamy na tę modlitwę.

Ogłoszenia duszpasterskie w XXVII Niedzielę Zwykłą - 3 października 2021

1. Za tydzień w całej Polsce obchodzony będzie Dzień Papieski. Przed świątyniami będzie można złożyć ofiarę na Papieskie Dzieło Pomocy Młodym - Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Podczas kwesty wspieramy materialnie ten wyjątkowy, budowany konsekwentnie od 20 lat przez nas wszystkich „żywy pomnik” wdzięczności dla św. Jana Pawła II.

2. Nabożeństwo różańcowe w naszej świątyni każdego dnia o godz. 17.30.

Ogłoszenia duszpasterskie w XXVI Niedzielę Zwykłą - 26 września 2021

1. Na dobre rozpoczął się rok szkolny i katechetyczny. Zachęcamy i prosimy, aby dla dzieci, młodzieży, ale i rodziców, katechetów i wychowawców był to czas rozpoczęty w imię Boże. Zachęcamy też do odważnego rozglądania się, by poza nauką znaleźć właściwe miejsce dla swojego wzrostu duchowego. Jest wiele propozycji, choćby działające u nas koła, organizacje katolickie, Liturgiczna Służba Ołtarza - ministranci i schola. Zapraszamy wszystkich chętnych!

2. W piątek 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do licznego uczestnictwa w nabożeństwach październikowych. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30. Jest to pierwszy piątek miesiąca. O godz. 15.00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia, połączona z wystawieniem Eucharystycznym do godz. 17.00. Nabożeństwo pierwszopiątkowe przed Mszą o godz. 16.45. Spowiedź rano na Mszy św. i po południu od godz. 16.30.