Ogłoszenia duszpasterskie w XXV Niedzielę Zwykłą - 20 września 2020

1. Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy odwiedziny Pasterza Radomskiej Diecezji, ks. Bpa Henryka Tomasika. Wizytacja biskupa jest czynnością apostolską. Jak niegdyś oni sami, odwiedzali parafie, by spotkać się z wiernymi i wspólnie przeżywać radość  chrześcijańskiej wiary, tak Ty przyjeżdżasz do nas, by słuchać o radościach, wejść w nasze troski, oraz by prosić Boga o błogosławieństwo dla nas i naszych rodzin.

Ogłoszenia duszpasterskie w XXIV Niedzielę Zwykłą - 13 września 2020

1.  W dniu dzisiejszym w naszej wspólnocie parafialnej grupa dzieci z klas czwartych pierwszy raz przystępuje do I Komunii Świętej. Módlmy się w ich intencjach, by jak najdłużej wytrwały w łasce uświęcającej. Dołóżmy wszelkich starań, by dzisiejsza uroczystość w naszych domach była godnie przeżyta i nic nie zakłóciło tych pięknych chwil naszych dzieci. Serdecznie dziękujemy rodzicom za troskę o wychowanie tych dzieci, nauczycielom i katechetom na ręce Dyrekcji tej szkoły. Dziękuję ks. Robertowi za bezpośrednie przygotowanie związane z I Komunią Świętą. Ze względu na panującą sytuację, w tym roku nie będzie tzw.”Białego Tygodnia”. Dzieci komunijne zapraszamy na Mszę Św. w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.

Ogłoszenia duszpasterskie w XXIII Niedzielę Zwykłą - 6 września 2020

1. Dekretem księdza biskupa naszej diecezji, ks. Jarosław został skierowany do pracy w naszej parafii. Życzymy mu wielu Bożych łask, aby dobrze czuł się w naszej parafii i mieście.

Ogłoszenia duszpasterskie w XIII Niedzielę Zwykłą - 28 czerwca 2020

1. Dzisiaj w naszej Ojczyźnie wybory na Prezydenta Polski. Apelując o udział w wyborach, dokonajmy tego obowiązku zgodnie ze swoim sumieniem, mając na uwadze dobro Ojczyzny.

Ogłoszenia duszpasterskie w XII Niedzielę Zwykłą - 21 czerwca 2020

1. W środę 24 czerwca, przypada Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi. Ciesząc się narodzinami Jana Chrzciciela, warto zastanowić się nad swoim życiem, nad zgodnością naszych czynów, słów i postaw z wyznawaną przez nas wiarą i pobożnością.